Prodej rodinného domu, Hodkovice n. Mohelkou

Parametry nemovitosti

Dispozice: 6+kk

Podlaží: 2NP,1PP

Dostupné od: Ihned

Koupelna: 2x

Parkování: na pozemku

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v Hodkovicích nad Mohelkou u Liberce. Podlahová plocha domu činí 381 m2 a nabízí veškeré pohodlí a spoustu prostoru rozděleného do dvou nadzemních a jednoho podzemního podlaží. V domě se nachází velká vstupní chodba se šatnou, 5 pokojů, 2 koupelny (z toho 1 v přípravě), prádelna, oddělené WC na každém patře, příprava na saunu, posilovna, velký sklad a prostorná garáž pro dvě auta.  Dominantou domu je 65m2 velký otevřený prostor v přízemí s krbem, kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem a schodištěm do patra. Z obývacího prostoru v přízemí je přímý vstup francouzským oknem do zahrady se vzrostlými stromy. Soukromí a klid je nesporná výhoda této nemovitosti. Provozní náklady domu jsou následující: Plyn = 2100,-/měs. , Elektřina = 1700,-/měs.

Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti od domu (pošta, školka, základní škola, obchody, autobusová zastávka a čerpací stanice PHM). Hodkovice nad Mohelkou mají díky svému umístění u dálnice skvělou dopravní dostupnost do okolních větších měst – Liberec 10 min., Jablonec n. N. 8 min., Turnov 10 min., Mladá Boleslav 20 min., Praha 40 min., i na výlety do Českého ráje či na sjezdovky Jizerských hor – Javorník 5 min., Ještěd 10 min. nebo Tanvaldský špičák 30 min.

V případě zájmu je zde možnost přikoupit i sousední parcelu 801m2. Na této parcele lze podle územního plánu vybudovat široké spektrum nemovitostí jako rodinný dům, bytový dům, sklad, menší výrobní prostory apod.

Okolo domu není dokončena zámková dlažba se schody.

V případě zájmu o více informací a prodejní ceně volejte 602 601 245.

 

Technické informace:

Zabezpečovací a kamerový systém, bezpečnostní místnost, elektrická vrata

Plynový kotel, boiler, podlahové vytápění v celém přízemí a koupelnách, radiátory v pokojích v patře

PENB – C

Veřejná kanalizace, plyn, voda z řádu, 230V a 380V

Internet

K dispozici veškerá dokumentace stavby včetně fotodokumentace výstavby

 

10 let
na realitním trhu

Komplexní
služby

Moderní
prezentace

Spolehlivé a rychlé jednání