Prodej poloroubené chalupy v Jizerských horách, cena 5 300 000,-

Parametry nemovitosti

Plocha: 193m2

Podlaží: 2

Dostupné od: 28. 7. 2023

Ložnice: 2x

Koupelna: 2x

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej chalupy 193 m2 se zahradou o výměře 659 m2 v klidné části města Smržovka v Jizerských horách nedaleko lyžařského areálu Tanvaldský Špičák. Chalupa je postavena v tradičním poloroubeném stylu, čímž si zachovává autentický charakter a svým umístěním nabízí příležitost užít si klid,  krásu přírody a veškeré sportovní a turistické aktivity. V poloroubené chalupě s podkrovím najdeme rozlehlé prostory k využití. Hned za vstupními dveřmi se nachází zádveří a chodba, ze které je přístup do dvou velkých ložnic a také do prostorného obývacího pokoje s kachlovými kamny, který je propojen s kuchyní. Dále zde najdeme sociální zařízení (dva sprchové kouty a dvě toalety). Z chodby vedou schody do podkroví, které je nyní neobyvatelné a je určeno k rekonstrukci.

Na zahradě se nachází studna, z které je voda přivedena do chalupy. Ohřev vody je řešen pomocí plynového kotle umístěného na chodbě, který se spolu s kachlovými kamny v obývacím pokoji postará o vytápění objektu. Odpady jsou vyřešeny septikem.

Díky velké kapacitě lůžek, poloze a atmosféře je ideálním místem pro trávení času rodin s dětmi či skupinu přátel. I z toho důvodu je chalupa již několik let využívána k pronájmu. Velkou výhodou několikaletého pronajímání je již zaběhlá klientela, která Vám umožní objekt celoročně pronajímat. Roční průměrný výnos z pronájmu je cca 300 000 Kč. To vše v aktuálním technickém stavu.

Pro budoucího majitele se zde nabízí několik alternativ, jak lze chalupu využít. Pronájem celé chalupy v kombinaci s vlastním užíváním nebo přestavění na více apartmánů s následným pronájmem či prodejem.

Jizerské hory jsou rájem pro milovníky zimních sportů, turistiky a cyklistiky. Každé roční období přinese své nezapomenutelné zážitky. Nedaleko od chalupy prochází jeden z nejkrásnějších železničních viaduktů v Česku, který byl postaven v letech 1893-94.

Vzdálenosti od chalupy: Tanvaldský Špičák 3 km, Jablonec nad Nisou 7 km, Liberec 17 km, Praha 110km.

V případě zájmu o více informací a prodejní ceně volejte makléře. Doporučuji prohlídku nemovitosti přímo na místě.

Energetický štítek: třída G.

10 let
na realitním trhu

Komplexní
služby

Moderní
prezentace

Spolehlivé a rychlé jednání