Ty nejlepší realitní služby pro Vás.

Prodej a pronájem Vašeho domu, bytu i pozemku.

PRODEJ

PRONÁJEM

REALITNÍ RADY A TIPY

STAVEBNÍ ČINNOST

Proč se mnou spolupracovat ?

Hledáte někoho, kdo by Vám prodal či pronajmul Vaši nemovitost nebo jen poradil? Tak už hledat nemusíte. Zavolejte mi nebo napište a já se o všechno postarám. Těším se na spolupráci s Vámi!

Dlouholeté zkušenosti na realitním trhu

Spolupracuji s týmem skvělých lidí, kteří svému oboru rozumí

Osobní přístup ke každému z Vás

Ušetřím Vám čas a stres

Zajistím Vám co nejpříznivější cenu

Nabízím spolehlivost, férové jednání, bezpečnost, empatii

Jak pracuji

Díky dlouholetým zkušenostem v realitním oboru, mám kolem sebe tým spolupracovníků s hlubokými znalostmi trhu a sítí kontaktů. Se mnou nejste jen další klient. Jsem zde, abych vás podpořil a vyslechl vaše potřeby. Společně s vámi vypracujeme strategii, která bude reflektovat vaše cíle a přání a zároveň zajistí co nejvíce viditelnosti vaší nemovitosti a osloví potenciální zájemce. Můj cíl je jednoduchý: Chci, abyste byli spokojeni s výsledky. Já a můj tým se postaráme o všechno. Budeme s vámi od začátku do konce. A co je nejlepší? Budeme pracovat tvrdě, abychom získali pro vaši nemovitost tu nejlepší cenu. To znamená více peněz pro vás. Jaké kroky a nástroje využíváme? To najdete v následujícím odkazu.

O mně

K realitám jsem se dostal krátce po studiu na vysoké škole, kdy jsem začal pracovat především v oblasti správy nemovitostí, která zahrnovala mnoho činností od zprostředkování pronájmů a s ním spojená administrativa, stavební činnosti, zajišťování revizí až po schůzky ze subdodavateli a úřady. I díky těmto zkušenostem jsem spolu s Lukášem Hýlem založil realitní kancelář Spinreality, s.r.o.

Napište mi nebo zavolejte

+420 774 075 309

petrovicky@spinreality.cz