Prodej rodinného domu v Liberci, cena 8 900 000,-

Parametry nemovitosti

Plocha: 400m2

Podlaží: 1.pp, 2.np + podkroví

Dostupné od: ihned

Parkování: 2x garáž

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme vícegenerační dům, který se nachází v klidné lokalitě s výhledem do zeleně a zároveň v samotném centru Liberce. Tato kombinace soukromí a klidu s perfektní dostupností k veškeré občanské vybavenosti krajského města je výjimečná.

Dům má jedno podzemní podlaží a dvě nadzemní s podkrovním. Zastavěná plocha domu je 200m2 a užitná plocha 400m2. Součástí domu je i zahrada o velikosti 200m2 orientovaná na jihozápadní stranu. V současné době je 1.PP využíváno jako prádelna, skladovací prostory a garáž. S několika úpravami zde lze vybudovat bytovou jednotku. V přízemí domu se nachází prostor pro podnikání, garáž a ve výstavbě bytová jednotka o dispozici 2+1. Je zde možnost prostor pro podnikání propojit s bytem a v přízemí vytvořit bytovou jednotku 3+1 a garáž.

V prvním patře je již nově zrekonstruovaná bytová jednotka 3+kk o velikosti 85m2 s otevřeným obývacím prostorem, kuchyňským koutem a krbovými kamny s výměníkem. Díky krbu s výměníkem je možné v případě potřeby vytápět celý byt pouze dřevem nebo v kombinaci s plynovým kotlem. Dále je zde nová koupelna a dva pokoje, které lze využít jako ložnice a dětský pokoj či pracovnu. Na tento byt navazuje podkroví, kde lze vytvořit samostatnou bytovou jednotku nebo nechat propojené se stávající bytem, čímž vznikne velký mezonetový byt. Aktuální náklady na služby v bytové jednotce 3+kk v 1.NP jsou : plyn=2000Kč/měsíc, elektřina 1500Kč/měsíc.

V roce 2021 prošel dům výraznou rekonstrukcí, při které byly vyměněny kompletní rozvody – elektřina, odpad a voda. Proběhla i výměna oken za kvalitní osmikomorová okna s trojsklem zn. Schüco. K domu dále náleží podílové vlastnictví pozemku sloužící jako příjezdová plocha.

Tento dům je vhodný jak pro rodinné vícegenerační bydlení, tak pro investici jako bytový dům s potenciálem vybudovat čtyři bytové jednotky se samostatným vstupem.

Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti od domu.

Doporučujeme osobní prohlídku. V případě více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

 

10 let
na realitním trhu

Komplexní
služby

Moderní
prezentace

Spolehlivé a rychlé jednání