Prodej roubenky na Mariánské hoře, cena 6 700 000,-

Parametry nemovitosti

Dispozice: 6+1

Plocha: zastavěná 104m2

Podlaží: 2

Dostupné od: 3. 3. 2023

Parkování: ano

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej horské roubené chalupy ve velmi žádané lokalitě na Mariánské Hoře s krásným výhledem na sjezdovky Tanvaldského Špičáku. Chalupa s obytným podkrovím je částečně podsklepena. Nachází se zde zádveří, chodba s komorou, velká nově zrekonstruovaná koupelna s podlahovým vytápěním a schodiště do podkroví. Dále je zde velký obytný prostor, který je nyní rozdělen na obývací pokoj, ložnici a kuchyň. V podkroví se nachází rozestavěný podkrovní byt se čtyřmi místnostmi a koupelna s toaletou. Toto podkroví lze také využít jako samostatnou bytovou jednotku.

Roubenka spolu s pozemky o celkové výměře 702 m2 leží na krásném klidném slunečném místě u horského potoka. Zdrojem vody je přilehlý pramen, z kterého je voda přivedena do chalupy a zde také nově rozvedena. Ohřev vody je poté řešen boilerem. K dispozici je i připojení na nový elektrokotel. Po celé chalupě je natažena nová elektřina. Odpady jsou vyřešeny septikem s pískovou filtrací.

Vzhledem ke svému umístění se zde nabízí řada rekreačních a sportovních aktivit. V zimě je to například  lyžování na Tanvaldském Špičáku nebo na 100m vzdálené sjezdovce vhodné pro rodiny s dětmi. Nedaleko se nachází běžkařské trasy spojené s Jizerskou magistrálou. Mimo zimní sezonu cyklo a turistické výlety.

Prodej roubenky s dlouholetou sklářskou tradicí, která sahá až do roku 1850, nabízí ideální investiční příležitost.

Vzdálenosti od chalupy: Albrechtice v Jizerských horách 2,5km, Tanvald 6km, Jablonec nad Nisou 14km, Liberec 24 km, Praha 120km.

Energetický štítek: třída G.

V případě zájmu o více informací volejte makléře. Doporučuji prohlídku nemovitosti přímo na místě.

10 let
na realitním trhu

Komplexní
služby

Moderní
prezentace

Spolehlivé a rychlé jednání