Profesionální realitní služby

Chcete prodat, pronajmout, poradit?

Jsem tu pro Vás!

10 let
na realitním trhu

Komplexní
služby

Moderní
prezentace

Spolehlivé a rychlé jednání

Jak Vám pomůžu?

Plánujete prodat či pronajmout Vaši nemovitost? Nevíte si rady nebo nemáte čas se tomu naplno věnovat? Obraťte se na mě!

Nemovitostem se věnuji více než 10 let. Za tu dobu jsem si v této oblasti prošel skoro vším, co se nabízí – správou nemovitostí, výstavbou a rekonstrukcí, zprostředkováním pronájmů, prodeji a nákupy nemovitostí. Za ta léta jsem si kolem sebe vytvořil tým specialistů, který mi s tím vším pomáhá a na který se mohu spolehnout.

Něco o mně

  • Vystudoval jsem marketing na vysoké škole ve Velké Británii a moje první pracovní zkušenosti v tomto oboru pokračovaly. Několik let jsem působil v nadnárodních společnostech jako je       L´Oréal nebo Ferrero na pozici brand managera a pracoval na domácích i zahraničních trzích. Tyto zkušenosti z marketingu se mi během let podnikání v nemovitostech hodily.
  • Řadím se mezi lidi, které jejich práce baví a naplňuje. Vše čemu se věnuji, se snažím dělat vždy na maximum. Tak přistupuji i ke své práci, kde se svým klientům osobně věnuji a zajišťuji každý detail transakce.
  • Volný čas trávím s rodinou. Jsem také aktivní sportovec

Kontakt

+420 602 601 245
hyl@spinreality.cz

Napište mi